Скасування поїздки Порошенка до Британії коштувало кілька мільярдів

223
Лідер Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко проаналізував, скільки держав коштувало скасування офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Великої Британії.

24 нагадує, що Порошенко скасував офіційний візит до Лондона, де він планував брати участь в Антикорупційному форумі. Під час заходу глави держав, громадських організацій і працівники ЗМІ повинні розробити план дій щодо протидії корупції й розкраданню держбюджетів їхніх країн через офшори. 
«Під час форуму український лідер повинен був оприлюднити документи та докази, встановивши прямі контакти у формі робочих груп із конкретними відповідальними. Ці групи вже цього року мають повернути до державного бюджету України вкрадених і відмитих в офшорах 5 мільярдів доларів США», – повідомив Наливайченко.
Він пояснив, що близько 2 мільярдів доларів були вкрадені у громадян України депутатами керуючої в парламенті олігархічної групи, які користуються офшорними компаніями.
«Їхні імена, їхні офшори та рахунки за кордоном – ціль номер один. Ще стільки ж «наколядовані» головами судів, які продовжують «працювати» і красти ще з часів Януковича у Вищому господарському, Конституційному й інших судах. Саме в офшорах перебувають їхні гаманці, де хабарі за відкриття чи закриття справ. І мільярд вкрали генпрокурори й їхні заступники, які мародерствують на всьому: від кришування грального бізнесу – до незаконної торгівлі нафтопродуктами», – підсумував лідер «Справедливості».
За його словами, в цілому скасування візиту до Лондона обійшлося не лише у 5 мільярдів, але і невирішеною проблемою щодо корумпованості чинної влади, яка нездатна співпрацювати з цивілізованими державами.

Коментарi

Коментарiв