ЄС перевірить, як Україна витрачає фінансову допомогу

194
Згідно з повідомленням прес-центру Представництва Європейського Союзу в Україні, протягом 16-19 травня в Києві працюватиме делегація Європейського парламенту для перевірки фінансової діяльності влади.

Члени Комітету Європейського парламенту з бюджетного контролю, які відповідають за контроль над витратами коштів ЄС, відвідають Україну, щоб побачити на місці, як витрачається допомога Євросоюзу. Також вони прагнуть дізнатися, як Україна бореться проти корупції і чи вона впливає на фінанси ЄС, − ідеться в повідомленні прес-центру дипломатичного відомства.
До складу делегації належать голова місії Інґе Ґресслє, Йоахім Целлер ( представник Європейської народної партії в Німеччині), Дерек Воган (група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів із Великобританії), Рішард Чарнецкі (група Європейських консерваторів і реформістів у Польщі).
Дипломати ЄС у повідомленні нагадали, що фінансова підтримка організації для України спрямована на підтримку процесу стабілізації й запровадження реформ у державі. Зокрема, сума макрофінансової допомоги становить майже 3,5 мільярда євро, 900 мільйонів євро передбачено в рамках двосторонньої допомоги на розвиток, 500 мільйонів євро спрямовані на підтримку регіональної галузі, 60 мільйонів євро є сумою гуманітарної допомоги, іще 50 мільйонів євро спрямовані на підтримку стабільності й миру.

Коментарi

Коментарiв