Bloomberg уперше за 2 роки спрогнозував зростання української економіки

211
Відповідно до результатів дослідження одного з найбільших світових провайдерів фінансової інформації Bloomberg, українська економіка вперше за 2 роки почала виходити з регресу.

«Довіра споживачів поступово зростає на тлі низької інфляції, спостерігається номінальне зростання заробітної плати й загалом макроекономічна стабільність», − зазначила у статті для Дзеркала тижня головний економіст Dragon Capital у Києві Олена Білан.
Згідно з прогнозами аналітиків Bloomberg, за підсумками першого кварталу поточного року показник зростання ВВП України становитиме близько 1%. Експерти стверджують, що таку ситуацію можна пояснити зміцненням гривні, яка протягом минулого року втратила близько третини своєї вартості, а також рівнем інфляції, який опустився нижче 10%.
Раніше Європейський банк із реконструкції й розвитку підтвердив прогноз зростання ВВП України на рівні 2% поточного року. Керівництво ЄБРР заявило, що чекає його збереження на такому ж рівні й 2017 року.
Крім того, відповідно до інформації Державної служби статистики України, порівняно з першим кварталом 2015 року за аналогічний період цього року валовий внутрішній продукт держави зріс на 0,1%.

Коментарi

Коментарiв