Кабмін спростував можливість відмови від проведення «Євробачення-2017»

277
18 травня віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що держава не відмовлятиметься від проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», незважаючи на складну фінансову ситуацію.

«Україна проводитиме «Євробачення-2017» на своїй території. І зробить це на найвищому рівні попри важкий фінансовий стан. Інші варіанти навіть не обговорюються. Слава Україні!», − написав у своєму Facebook віце-прем’єр-міністр.
Після цьогорічної перемоги Джамали міністр фінансів України Олександр Данилюк оголосив, що держава може відмовитися від проведення конкурсу у зв’язку з занадто високою вартістю організації. 
«У зв’язку зі специфікою своєї роботи я повинен думати про бюджет. Я закликаю тверезо оцінити можливості і вигоди «Євробачення» і нагадую, що проект повинен бути фінансово обґрунтованим. Один мільярд гривень (сума, яку назвали експерти) – це величезна сума. Зрештою, світ знає п’ять прикладів передавання права на проведення конкурсу. Наприклад, Франція 1960 року передала його Британії», − зазначив очільник Міністерства фінансів.
Тим не менше, радник міністра інфраструктури України Яніка Мерило висловила впевненість, що держава може організовувати «Євробачення», оскільки як мінімум 75% вартості можна покрити завдяки продажу квитків.
«Євробачення» − це не просто крутий захід, а реальна реклама країни й підвищення туризму, нові інвестиції, робочі місця. Бюджет порівняно з тим, що неефективно витрачається, не такий уже й високий», − зазначила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв