Юристи не визнали виведення в офшори коштів фонду Порошенка

175
Юристи компаній Авеллум і ICU спростували, що Фонд «Прайм Ессетс Капітал», бенефіціаром якого є Президент України Петро Порошенко, виводив кошти за кордон.

Насправді, як це було неодноразово наголошено публічно, йдеться про те, що 25 березня 2016 року в акціонерний капітал кіпрської компанії була передана її частка в компанії «Roshen». Саме ця частка і була оплатою за акції кіпрської компанії, − йдеться в заяві юристів.
Вони так запевняють, що «при цьому іноземні банківські рахунки не відкривалися, обігу грошових коштів не було, і передача акцій відбувалася в рамках процедури передачі активів Петра Порошенка в довірчу власність компанії «Ротшильд».
Крім того, юристи стверджують, що фонд «Прайм Ессетс Капітал» ще на початку цього року звернувся до Міністерства економіки України й Національного банку, які оголосили, що, відповідно до законодавства, для здійснення такого внеску не потрібна ліцензія на інвестування за кордон.
Тому твердження авторів програми «Слідство.Інфо» про нібито виведення за кордон майже 4 мільйонів євро не відповідає дійсності, − зазначено в заяві юристів Президента.
Нагадаємо, 18 травня в ефірі Громадського.ТБ журналісти оприлюднили результати розслідування, відповідно до яких Порошенко вивів за кордон близько 4 мільйонів євро.

Коментарi

Коментарiв