Міноборони розкрало мільйони гривень із держбюджету

173
Прес-центр Державної фіскальної служби України повідомив, що працівники Міністерства оборони розікрали з державного бюджету понад 11 мільйонів гривень.

У повідомленні зазначено, що службовці Міністерства оборони здійснювали розкрадання бюджету завдяки системі державних закупівель. Працівники ДФС з’ясували, що у вересні минулого року відомство підписало договір про постачання нових парашутних систем для пілотів винищувачів. Слідчі виявили інформацію про те, що ці системи для Збройних Сил нібито постачало одне з товариств із обмеженою відповідальністю, яке у свою чергу купило їх у інших підприємств із ознаками фіктивності. 
Більше того, такі парашутні системи взагалі не виготовляють в Україні й офіційно їх не завозили на території держави. Військова прокуратура вже відкрила кримінальне провадження у зв’язку з цим фактом.
Додамо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що на момент початку конфлікту з Російською Федерацією Міністерство оборони розкрадало близько двох третин загальної суми витрат.
«Розпочавши в березні 2014 року втілення загарбницьких планів, ворог врахував нібито все − від готовності п’ятої колони до розваленого оборонного сектору нашої держави. Готовими до бою були вісім БТГ і чотири підрозділи спецпризначення. Окремими проблемами були низька укомплектованість і розкрадання двох третин витрат Міноборони. Але Україна вижила», − зазначив глава держави.

Коментарi

Коментарiв