Економічна ситуація в державі лише погіршиться, − Рева

197
Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що населенню не варто розраховувати на покращення економічної ситуації в державі раніше травня 2017 року.

В інтерв’ю 112 Рева наголосив, що незалежно від того, хто буде Прем’єр-міністром України, економічна ситуація в державі продовжить погіршуватися як мінімум іще протягом року. Високопосадовець зазначив, що навіть попри розроблений операційний план до завершення поточного року, країна ще не пройшла «нижню межу».
«Об’єктивно ситуація буде ще погіршуватися, незалежно від того, хто буде в уряді. Відповідно до моїх оцінок, не триватиме приблизно до квітня або травня наступного року», − спрогнозував глава Міністерства соціальної політики.
«Коли у нас будуть реалізовані ті рішення, які Кабінет Міністрів ухвалив щодо вирівнювання цін на природний газ, це означає, що у нас, за нашими розрахунками, буде ще близько мільйона домогосподарств, які потраплять під програму житлових субсидій. Це означає, що в інших теж кількість грошей в їх кишені, у їхніх гаманцях − зменшиться. Тому розраховувати на те, що у нас до травня наступного року буде істотне поліпшення соціально-економічної ситуації, не доводиться», − підсумував Рева.
Додамо, нещодавно міністр соціальної політики заявив, що країні необхідно розширити базу для нарахування єдиного соціального внеску. Він наголосив, що нині близько 7 мільйонів осіб із тіньового сектора не сплачують ЄСВ, оскільки законодавством закріплена норма добровільної системи сплати за низкою категорій.

Коментарi

Коментарiв