Україна не використовує резерви для покращення життя, − експерт

230
25 травня під час засідання ради реформ радник Президента України, співголова Групи стратегічних радників із підтримки реформ у Кабінеті Міністрів Лєшек Бальцерович заявив, що рівень життя в державі насправді міг би бути значно вищим.

Бальцерович наголосив, що ситуація в Україні станом на сьогодні є наслідком комплексних і швидких реформ, зокрема він згадав про час із 1992 по 1999 роки і з 2008 по 2014. За його словами, влада робила лише незначні зміни та стрімко накопичувала борги. У результаті це спричинило значний регрес, на що також вплинула агресія Російської Федерації та блокування українського експорту – інформує прес-служба Адміністрації Президента.
«На тлі всього цього треба оцінювати досягнення демократичної влади України впродовж останніх двох років», с зазначив співголова Групи стратегічних радників із підтримки реформ в уряді.
Він також підкреслив, що Національному банку України вдалося ліквідувати загрози, які раніше нависли над банківською структурою у країні. На його думку, диверсифікація зовнішньої торгівлі, експорт товарів, скорочення імпорту блакитного палива з Російскої Федерації є важливими кроками на шляху до покращення рівня життя.
«Дуже важливо, що є комплексні програми. Але найважливіше, щоб програми мали добре втілення в життя. Влада повинна врахувати, що їх реалізація має бути комплексною, пакетом і з урахуванням стратегічних цілей для держави», – підсумував Бальцерович.
Нагадаємо, 6 травня 2016 року в Україні розпочала роботу стратегічна група радників на чолі з Лєшеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем. Своєю метою вони називають прискорення запровадження реформ.

Коментарi

Коментарiв