ЄБРР прив’язав зменшення інвестицій в Україну до реформ

246
28 травня керівництво Європейського банку з реконструкції й розвитку пояснило причини зменшення обсягу інвестицій в Україну.

В інтерв’ю Reuters президент Європейського банку з реконструкції й розвитку Сума Чакрабарті заявив, що 2016 року організація зменшить обсяг інвестицій до України у зв’язку з політичною кризою в державі, яка на тривалий час паралізувала затвердження рішень.
«Я не думаю, що цього року ми наблизимося до позначки близько 1 мільярда євро. Відверто кажучи, політична ситуація у країні в першому кварталі цього року говорила про те, що не ухвалили жодних рішень, і ми лише тепер приступаємо до роботи», − наголосив глава ЄБРР.
Крім того, він зазначив, що обсяг інвестицій залежить від запровадження реформ українською владою. Раніше установа мала намір інвестувати до України близько 1 мільярда євро, проте в разі виконання низки умов. Нагадаємо, 2013 року ЄБРР міг зупинити фінансування, проте врешті вирішив підтримати команду нових реформаторів.
Додамо, у цілому протягом 2014-2015 років обсяг фінансової підтримки від Європейського банку з реконструкції й розвитку українських програм становив близько 2,2 мільярда євро.

Коментарi

Коментарiв