Крим погрузнув у російському жлобстві, – політолог

206
Представник Міжнародного комітету з захисту прав людини, український політолог і журналіст Олег Леусенко у своєму блозі поділився враженнями від подорожей Російською Федерацією й анексованим Кримом.

«Коли мені довелося певний час пожити в Росії, я був шокований поведінкою аборигенів на ринках. Уперше в житті, купуючи кільку, тюльку чи хамсу, я почув від продавців, що на прилавок потрібно покласти 25 чи 50 копійок за пробу. І навіть не цілої кільки, чи шматочка – продавці російського ринку розрізали мікроскопічну рибину на кілька шматочків. Що там пробувати? Так запитає кожен українець. Спочатку у був у ступорі від такого жлобства. Коли я ділився зі знайомими росіянами своїми спостереженнями, вони дивувалися, мовляв, як можна інакше. Ті, хто жодного разу не був в Україні, називали мене фантазером»,  – написав у своєму блозі журналіст.
«Нещодавно мої знайомі щось купували на ринку «Чайка» в центрі тимчасово окупованого Севастополя. Яким же було моє здивування, коли за пробу однієї полунички чи черешні російські панове запросили 5 рублів! Ви розумієте, яке жлобство московська орда принесла на українську та кримськотатарську землю? В інші часи жоден українець чи кримський татарин не посмів би з мене за це клянчити жодної гривні, а при нинішній владі здерти три шкури з потенційного покупця – це правило», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв