Україна знову зганьбилася у рейтингу конкурентоспроможності

234
Відповідно до Світового рейтингу конкурентоспроможності, розробленого дослідницьким центром IMD World Competitiveness Center, Україна посіла 59 місце з 61 можливих.

У категорії «Ефективність бізнесу» Україні вдалося отримати «аж» 60 місце зі 61 можливих. Такі результати пояснюють низькою продуктивністю праці. Таку ж позиція держава отримала і в категорії «Становище економіки», що є наслідком різкого падіння макроекономічних показників.
Єдина категорія, в якій Україні вдалося продемонструвати позитивну динаміку, «Ефективність уряду» – 55 сходинка. Спад помітний у галузі інфраструктури, оскільки минулого року у відповідній категорії країна отримала 48 місце, в той час як цього року – вже 50 позицію. У цілому Україні в рейтингу вдалося обігнати лише Венесуелу й Монголію.       
Раніше УНІАН повідомляв, що відповідно до прогнозів Дерегуляційного офісу Україні цього року не вдасться пробитися навіть в топ-50 у рейтингу легкості ведення бізнесу, заснованого Світовим банком Doing business. Експерти зазначили, що у кращому випадку країні вдасться покращити свої показники на 13 позицій, тобто до 70 місця.
Аналітики Дерегуляційного офісу стверджують, що такі негативні результати Україні у світових рейтингах можна пояснити політичною кризою, яка тривала до призначення нового складу Кабінету Міністрів.

Коментарi

Коментарiв