Україна і МВФ домовилися про нову програму Stand by

172
Нова програма із замовленим доступом до 3,9 млрд доларів послужить основою для економічної політики уряду в 2019 році

Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) домовилися про нову програму Stand by. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МФВ, передають Українські Новини.

«Співробітники Міжнародного валютного фонду (МВФ) і українська влада досягли угоди про економічну політику щодо нової 14-місячної угоди Stand by (SBA). Новий SBA замінить угоду в рамках Розширеного фонду (EFF), затверджену в березні 2015 року, і закінчиться в березні 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Нова програма із замовленим доступом до 3,9 млрд доларів послужить основою для економічної політики уряду в 2019 році. Вона буде зосереджена на продовженні фінансової консолідації та зниження інфляції, а також реформи із зміцнення податкового адміністрування, фінансового сектора і енергетичного сектора.

У повідомленні сказано, що досягнута угода відображає зобов’язання МВФ продовжувати допомагати Україні у досягненні більш сильного, стійкого і всеохоплюючого економічного зростання.

Нова програма розроблена в тісній координації зі Світовим банком та Європейським союзом, які також надають підтримку Україні.

Угода підлягає затвердженню та схваленню Виконавчою радою МВФ. Розгляд радою очікується в 2019 році після ухвалення Верховною Радою Державного бюджету на майбутній рік у відповідності з рекомендаціями МВФ і збільшенням тарифів на газ та опалення в домашніх господарствах.

Нагадаємо, 19 жовтня стало відомо, що Кабінет міністрів вирішив підвищити ціни на газ для населення на 23,5% із 1 листопада 2018 року.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв