США офіційно затвердили фінансову підтримку Україні

232
14 червня Сенат США затвердив законопроект щодо бюджету Пентагону, який передбачає продовження фінансової підтримки України.

Відповідно до документа, Сполучені Штати Америки цього року планують надати Україні фінансову підтримку загальною сумою близько 500 мільйонів доларів для удосконалення оборонної системи держави – передає 24.
У цілому для надання допомоги і підтримки, описаної  в одному з пунктів законопроекту, Кабінет Міністрів України може отримати 250 мільйонів доларів. Додаткові 250 мільйонів доларів можуть були використані лише згідно з відповідним рішенням глави Міністерства оборони та за згоди Державного департаменту США.
Нагадаємо, раніше нижня палата Конгресу Сполучених Штатів ухвалила аналогічний законопроект, проте відповідно до нього фінансова підтримка Україна була передбачена лише в розмірі 150 мільйонів доларів.
Обидва документи пройдуть через процедуру узгодження, де всі пункти, в тому числі фінансування операцій за кордоном будуть приведені до єдиного значення. Пізніше документ повинен бути підписати Президент США.

Коментарi

Коментарiв