Прогуляний нардепами день обійшовся Україні в кілька мільйонів

267
Цього тижня протягом трьох робочих днів ВРУ не змогла набрати кворуму, оскільки 386 народних обранців нахабно прогулювали засідання.

Журналісти ТСН підрахували, що один прогуляний парламентарями день коштував українцям приблизно 2,7 мільйона гривень, враховуючи, що ціна дня одного нардепа – 7 тисяч гривень. Відповідно, якщо 17 червня у залі Верховної Ради були присутніми лише близько 30 депутатів, за цей день громадяни України на заробітні плати своїм обранцям і утримання апарату ВРУ витратили вже вищезгадану суму.
Нагадаємо, 16 червня спікер ВРУ Андрій Парубій був вимушений достроково закрити вечірнє засідання, оскільки в сесійній залі була серйозна нестача голосів для ухвалення рішень.
До цього значна частина парламентарів закликали закрити засідання. Нардеп Тетяна Чорновіл 15 червня з трибуни оголосила, що знає про намір низки колег полетіти 16 червня до Франції на матч збірної замість того, щоб розглядати законопроект про зарахування до бюджету майна колишніх чиновників, завдяки якому можна буде профінансувати армію.

Коментарi

Коментарiв