Західні інвестори підтримали ПриватБанк

191
ПриватБанк провів переговори із західними інвесторами, в результаті яких українському банку до 2021 року продовжили операції з залучення субординованого боргу на суму 220 млн дол. Це дасть змогу провідному українському банку зміцнити свій капітал на 5,06 млрд грн та ліквідність банку на 10 млрд грн.

Західні інвестори підтримали ПриватБанк
«Банк отримав широку міжнародну підтримку інвесторів – нас підтримали майже 99% власників зобов’язань банку, при цьому довіру банку надала велику кількість приватних інвесторів з незначними сумами з Європи, Азії, Південної і Північної Америки. Банк провів велику кількість зустрічей і дзвінків з кредиторами, і високо цінує довіру, яку йому надали міжнародні інвестори», – цитує голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета Gazeta.ua.

Як повідомив німецький Commerzbank, успішне продовження публічного боргу сприяє подальшому зміцненню капіталізації банку. Це дозволить збільшити показники достатності капіталу до 12% і ліквідності банку. З урахуванням ролі ПриватБанку в банківській системі України, результат співпраці буде гарантувати клієнтам банку високий рівень надійності.

Коментарi

Коментарiв