Українці не платитимуть більше 20% від доходу за комуналку

115
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що після стрибка тарифів українці платитимуть за комунальні послуги не більше 20% від свого доходу.

«Можу запевнити всіх абсолютно, що ви не будете платити більш ніж 20%, 15% від вашого доходу за спожиті комунальні послуги, а якщо в людини мінімальна пенсія, то ще менше від цього доходу», − цитує Укрінформ Гройсмана.
За його словами, у тих випадках, коли нараховані платежі перевищать вищезазначену відсоткову межу, держава візьме на себе зобов’язання компенсувати різницю за рахунок субсидій. 
«Це означатиме, що окремому громадянину України, в якого є потреби, ми компенсуємо цю суму через механізм субсидій. Не треба нічого боятися», − пообіцяв глава Кабінету Міністрів.
Додамо, з 1 липня 2016 року в Україні значно подорожчали тарифи на теплову енергію, електроенергію й гарячу воду для промисловості. Зокрема, середньозважена ціна на одну гігакалорію тепла підвищиться з 534 до 1043 гривень. Відповідно, тариф на тепло й послуги центрального опалення для українців зросте приблизно на 75-90% залежно від того чи іншого підприємства теплопостачання. 

Коментарi

Коментарiв