Українці не терпітимуть злидні заради реформ, – опитування

146
Відповідно до результатів соціологічного опитування, більша частина українців не готові терпіти зубожіння заради запровадження державних реформ.

Відповідно до результатів опитування, організованого ТСН, майже 29% громадян України з опитаних 1,5 тисячі осіб зазначили, що нині незадоволені своїми статками і не хочуть терпіти це далі. 26% респондентів узагалі не вірять в успіх запровадження реформ, тому, відповідно, також не хочуть цього терпіти.
19% опитаних українців заявили, що готові до фінансових труднощів, проте лише в тому разі, якщо до влади прийдуть політики, яким можна довіряти. Іще 14% наголосили, що готові терпіти, проте не більше одного року, й лише 11% опитаних готові до будь-чого, якщо це приведе країну до успіху.
Додамо, нещодавно радник Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Іван Міклош висловив думку, що у зв’язку зі складною економічною ситуацією вартість долара може стрибнути до 40 гривень.
Він також підкреслив, що для успішного запровадження реформ і зростання конкурентоспроможності України необхідною умовою є макроекономічна стабілізація. За його словами, в цьому аспекті було зроблено чимало важливих кроків, проте навіть цього недостатньо.
«Із одного боку, звичайно, ситуація в економіці залишається не найкращою: реальний рівень пенсій дуже низький. Але в порівнянні з рівнем економіки частка державних витрат на пенсії від ВВП, у порівнянні з іншими країнами, залишається дуже високою. Два роки тому частка державних витрат на пенсії в ВВП була близько 60%. Це один із найвищих показників у світі», − наголосив Міклош.

Коментарi

Коментарiв