Київрада оголосила мораторій на підвищення тарифів із 1 липня

169
7 липня під час пленарного засідання Київської міської ради депутати оголосили мораторій на запровадження підвищених цін і тарифів для мешканців Києва на житлово-комунальні послуги.

Прес-служба Київської міської ради повідомила, що мораторій на підняття тарифів на електрику, природній газ, теплову енергію й водопостачання буде чинним до 1 жовтня 2016 року. Крім того, депутати заборонили штрафувати киян за несвоєчасну оплату за житлово-комунальні послуги.
«Ми ухвалюємо це рішення, аби не допустити стрімке падіння рівня життя населення України. Збільшення розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, електрику та газ без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та перегляду рівня мінімальної заробітної плати й інших соцстандартів, призведе до непомірного фінансового перенавантаження на кожного киянина. Також сприятиме утворенню значної заборгованості перед організаціями, що надають ЖКП», – зауважив автор проекту рішення, депутат Київради Олександр Омельченко.
Чиновник також зазначив, що нині судові органи розглядають позови про скасування постанови Національної комісії з урегулювання в галузях енергетики й комунальних послуг від 9 червня поточного року, відповідно до якої було збільшено тарифи на житлово-комунальні послуги.

Коментарi

Коментарiв