Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі з Канадою

151
11 липня Україна й Канада в рамках візиту канадського Прем’єр-міністра Джастіна Трюдо підписали довгоочікувану Угоду про зону вільної торгівлі.

Угоду про створення зони вільної торгівлі між двома державами сторони підписали за присутності канадського лідера та Президента України Петра Порошенка. Дзеркало тижня інформує, що з української сторони документ підписав перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, із канадської – міністр економіки і торгівлі Христя Фрілянд.
«Цей надзвичайно важливий документ підніме торговельно-економічні відносини між нашими країнами на новий рівень», – наголосив Кубів напередодні підписання документа.
Крім того, Порошенко підкреслив, що Угода про ЗВТ із Канадою набуде чинності вже з моменту підписання, проте її імплементація триватиме протягом 7 років. За його словами, держави продовжать перемовини з метою розширення дії документа. Український лідер також висловив сподівання, що партнерські відносини між двома країнами розвиватимуться й надалі.
Нагадаємо, Канада й Україна завершили переговори щодо підписання Угоди про зону вільної торгівлі рівно рік тому, в липні 2015 року. Після процесу попереднього підписання ініціалами уповноважених осіб державного документа, у розробці якого вони брали участь, тривала процедура юридичної вичитки й перекладу на три офіційних мови.

Коментарi

Коментарiв