Україна знову опинилася на межі зриву співпраці з МВФ

240
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард заявила, що Україна поки не отримає наступний кредитний транш, оскільки повноцінно не виконала всіх зобов’язань.

«Існує ще кілька невирішених технічних питань у рамках прийнятих Україною зобов’язань, які ми разом обговорили. Їх необхідно вирішити, оскільки ми не можемо мати наполовину виконану програму і сподіватися, що вона буде працювати. Робота повинна бути завершена, і ми сповнені сподівань, що Президент Петро Порошенко і новий Прем’єр-міністр прислухається до цього, щоб виконати останні вимоги, які Україна повинна виконати», – заявила Лаґард.
Дзеркало тижня підкреслює, що очільниця Фонду не уточнила, які саме зобов’язанні вона мала на увазі. Тим не менше, вона зауважила, що Україна вже дуже близька до завершення другого перегляду програми розширеного фінансування і більшу частину змін, які влада повинна була запровадити відповідно до вимог у рамках співпраці, вже реалізовано.
Додамо, нещодавно офіційний представник Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс повідомив, що організація планує вже в липні розглянути питання щодо продовження співпраці з Україною, проте цілком імовірно, що це може відбутися вже після щорічних канікул ради директорів.
Крім того, 12 липня 2016 року глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк оголосив, що для отримання чергового кредитного траншу від МВФ залишилося лише дочекатися затвердження резолюціє про надання коштів під час ради директорів.

Коментарi

Коментарiв