Майже всі студенти України можуть залишитися без стипендій

201
Міністерство фінансів України запропонувало з нового бюджетного року значно урізати витрати на стипендії.

Згідно з відповіддю Міністерства освіти й науки України на інформаційний запит Української правди, Міністерство фінансів надіслало головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист про підготовку запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік і проекту державного бюджету на 2018-2019 роки.
«Мінфін повідомив Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також, аспірантам і докторантам», – зазначено у відповіді відомства.
Відповідно, якщо рекомендації Міністерства фінансів буде враховано, з 1 січня наступного року значна частина бакалаврів і магістрів не отримуватимуть стипендію. Міністерство освіти й науки запевнило, що не підтримує цю ініціативу – відомство не розробляло й не ініціювало проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зниження рівня забезпечення стипендіями учнів і студентів.

Коментарi

Коментарiв