Мінфін: гривня зміцнить позиції у січні

275
Гривня зміцнить позиції ближче до Різдва – прогнозують у Міністерстві фінансів, передає 5 канал. За словами першого заступника міністра фінансів України Ігоря Уманського, зниження курсу національної валюти, яке спостерігається останнім часом, пов’язане із сезонним фактором.

Мінфін: гривня зміцнить позиції у січні
«Перед різдвяними, новорічними святами традиційно відбувається зворотна тенденція, йде укріплення якраз національної валюти. Тому в умовах певного тиску на ринок зайвої гривневої ліквідності, яка прийшла, зокрема, через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, через виплати вкладникам банків, які перейшли до управління Фонду – з одного боку, з іншого боку – повторюється сезонний фактор: ми маємо зараз ту тенденцію, яка є. Але на моє переконання, ця тенденція завершиться ближче до різдвяних свят і має виключно сезонний, тимчасовий характер», – підкреслив чиновник.
Як відомо, на тлі явно негативних тенденцій у фінансовій, виробничій, торговельній та інших галузях голова Національного банку України Валерія Гонтарєва констатує поступове зростання вітчизняної економіки.

Коментарi

Коментарiв