У правлінні «ПриватБанку» пояснили, чому насправді його передали державі

252
Перший заступник очільника правління «ПриватБанку» Олег Гороховський пояснив, чому насправді було ухвалено рішення про його передачу у власність держави. 

За словами Гороховського, рішення про добровільну передачу «ПриватБанку» державі ухвалили через загрози для клієнтів.
«Рішення про добровільну і мирну передачу банку у володіння державі було прийнято в той момент, коли ми зрозуміли, що цю інформаційну атаку ми можемо не пережити, і що під загрозою можуть опинитися наші клієнти», – підкреслив у своєму Facebook представник «ПриватБанку».
Нагадаємо, увечері 18 грудня в Кабінеті Міністрів України повідомили про затвердження рішення про перехід «ПриватБанку» у стовідсоткову власність держави. 
Згідно з рішенням уряду, держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій «ПриватБанку» і гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. Перехідний період стартує уже 19 грудня.
Пізніше стало відомо, що «ПриватБанк» очолить колишній міністр фінансів Олександр Шлапак. Який сформує нову команду топ-менеджерів.
Гороховський запевнив, що стара команда готова і буде надавати їм всіляку підтримку,а банк працюватиме і надалі у стандартному режимі.

Коментарi

Коментарiв