Президент і «некрофіли» хочуть збагатися на «ПриватБанку» – Соскін

274
Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін в інтерв’юІнформаційному Акценту розповів про справжні причини і майбутні наслідки націоналізації «ПриватБанку».

«Що таке «ПриватБанк»? Об’єктивно це система, яка має надзвичайно потужні ноу-хау, і на ній по суті тримається вся неформальна економіка України. Це малий і середній національний бізнес, будь-яка господарська діяльність десятків мільйонів українців. Вони створили унікальну систему, п’ятий-шостий технологічний уклад – це поза сумнівом. Якщо хтось думає, що в них є так звані основні фонди, то це – величезна помилка. Там немає що націоналізувати, тому що це фактично банк сучасних технологій», – підкреслив фахівець.
За його словами, там дійсно працює команда високого рівня, але головне те, «що його не можна націоналізувати, там немає що націоналізувати – людей же не націоналізуєш, програмне забезпечення не націоналізуєш!».
«Пам’ятаєте банк «Україна», коли його Ющенко знищував? Це були будинки, приміщення, сховища, це була величезна махина, це були землі, величезна система матеріальних фондів, а у «ПриватБанку» практично немає матеріальних фондів. Там немає чого націоналізувати. Найбільша цінність «ПриватБанку» – людський капітал. Як наслідок слід чекати краху банківської системи», – нагадав Соскін.
Експерт запевнив, що на цій ситуації хочуть збагатитися Президент України Петро Порошенко і «некрофіли»: «Він (Порогенко – ред.) хоче знищити конкурента і взяти все під свій контроль через «Ощадбанк» і «Ексімбанк». Вони гадають, що таким чином примусять усіх українців тримати гроші в «Ощадбанку».
Повну версію інтерв’ю читайте тут.

Коментарi

Коментарiв