Уряд поклав відновлення Донбасу на плечі звичайних українців

208
Кабінет Міністрів України фактично вирішив брати кошти на відновлення Донбасу будуть брати в рядових українців.

«Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок коштів, що передбачаються у державному бюджеті на відповідний рік, коштів місцевих бюджетів, а також міжнародної фінансової та технічної допомоги…», – ідеться у розпорядженні КМУ.
Журналісти 24 зауважили, що у документі державного значення жодним словом не згадується першопричина руйнувань, ніби війни на Сході і немає. Відповідно, якщо нібито немає війни, то за все мають заплатити рядові українці.
Печерський суд тиждень тому постановив, що держава має відшкодувати подружжю пенсіонерів із Донбасу понад 6 мільйонів гривень за зруйноване житло.
У цілому окупованих територій до Європейського суду надійшло вже майже 4 тисячі позовів. Тобто саме громадяни України зі своєї кишені відшкодують вартість зруйнованого житла людям по той бік лінії розмежування.
За словами очільника Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, витрати на повне відновлення інфраструктури Донбасу становлять приблизно 20 мільярдів доларів.
Щоправда, як стверджують експерти, рахували лише відбудову інфраструктури. Але це міфічні цифри, оскільки називати витрати не бачивши завданих в ОРДЛО збитків – неможливо.

Коментарi

Коментарiв