Українцям укотре хочуть істотно збільшити тарифи на газ уже з 1 квітня

205
Із 1 квітня 2017 року суми в квитанціях українців за газ можуть істотно збільшитися у зв’язку з тим, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НРЕКП), запропонувала підвищити тарифи на його розподіл.

Про це повідомив заступник очільника департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Олексій Хабатюк у своєму Facebook.
«Наприклад, для «Київоблгазу» тариф для населення – 0,02549 грн/куб. м*год. Якщо у вас газовий котел і лічильник типорозміру G6, то абонплата буде 193 грн на місяць без податку на додану вартість – 234 грн із ПДВ. Зараз тариф для «Київоблгазу» – 567 грн/1000 куб. метрів. Якщо споживання за рік 2500 куб. м, то за розподіл «Київоблгазу» заплатите 1420 гривень. А по-новому вийде за рік понад 2300 грн – у 1,5 рази більше», – пояснив фахівець.
Щодо споживачів із газовими плитами, то для них абонплата за розподіл зросте до 77 грн/місяць, або 920 грн на рік. Нинішній тариф становить приблизно 4 грн/місяць (на двох осіб). Таким чином, він буде підвищений в 20 разів.
«А тепер питання. Куди дивилися «борці» за права споживачів? Не чув від них ні слова ні півслова. Методиці, по якій порахували абонплату вже більше року. Звертав увагу на неї багато разів. Співпадіння?! Не думаю!», – підкреслив Хабатюк.

Коментарi

Коментарiв