Екс-радник Путіна підрахував справжні витрати Кремля на війну

245

Колишній радник Президента Росії Андрій Ілларіонов, а нині старший науковий співробітник Інституту Катона (США), поділився своїми підрахунками витрат російської влади на війну. Отож, за 4 роки, враховуючи кошти на підготовку до війни, Кремль витратив на це близько 144 мільярдів доларів.
Екс-радник Путіна підрахував справжні витрати Кремля на війну
За словами Ілларіонова, ще більше вражає сума витрат, якщо до неї додати відтік із країни капіталу, спричинений санкціями, а це вже 377 мільярдів доларів. Варто згадати ще й про те, що Україна є не єдиним фронтом цієї війни, отож загалом сума збитку для Росії становить іще більшу цифру.
Як повідомляє Голос Америки, екс-радник Путіна вказує також на інші, не матеріальні, а моральні збитки, оскільки нинішня ситуація є згубним фактором впливу на психологічний стан російського суспільства.
«Ідеологічне зомбування − теж частина військових витрат. Для того, щоби продовжувати військові дії, необхідно перетворювати якщо не все населення, то більшу його частину в якусь подобу солдатів, готових якщо не безпосередньо йти на фронт, то принаймні підтримувати владу і не виступати проти ведення державою військових дій», – зазначив Ілларіонов.

Коментарi

Коментарiв