Новий рік і держбюджет забрали в українців низку пільг

188
Згідно з державним бюджетом України на 2016 рік і відповідними законами, буде скасовано низку пільг. До затвердження держбюджету Кабмін прогнозував це, проте Міністерство фінансів відмовлялося оприлюднювати перелік категорій громадян, які втратять державну допомогу.
Новий рік і держбюджет забрали в українців низку пільг
РБК-Україна зазначає, що держава може не профінансувати пільговий проїзд. Буде урізано кількість одержувачів соціальної допомоги, запроваджено обмеження для працюючих пенсіонерів, скасовано компенсації для роботодавців за мобілізованих працівників.
Проект спрямований на подальше зниження рівня соціального захисту державою громадян, у першу чергу малозабезпечених і з середнім доходом, що в умовах фінансової кризи призведе до зниження рівня життя більшості населення України, − наголошував представник Головного науково-експертного управління ВРУ ще до затвердження держбюджету.
Скорочення виплат чекає і на матерів-одиначок і малозабезпечені родини. Нині матері, які самостійно виховують дитину до 6 років і отримують дохід понад 2,5 тисяч гривень, не будуть отримувати державну допомогу. Міністерство фінансів України вже підрахувало, що запровадження цієї норми дозволить зекономити близько 1 мільярда гривень до держбюджету.

Коментарi

Коментарiв