Яценюк відхрещується від співпраці з Коломойським

224
Народний депутат України Мустафа Найєм оприлюднив відповідь Арсенія Яценюка на інформацію про домовленості з олігархом Ігорем Коломойським. У документі наголошується, що власника групи «Приват» звільнили з посади Дніпропетровської ОДА «згідно з вимогами чинного законодавства».

Яценюк відхрещується від співпраці з Коломойським
У відповіді чинного прем’єра на запит нардепа також підкреслено, що глава уряду здійснив офіційну зустріч із Ігорем Коломойським і його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим, які представляють інтереси майже половини приватних власників державної компанії «Укрнафта». Зустріч було проведено «з метою вирішення питань щодо управління товариством, проведення загальних зборів акціонерів компанії, зміни менеджменту підприємства і обговорення стягнення 5 мільярдів доларів боргу з фірми», – цитує документ LB.ua.
Додамо, що тривалий час менеджмент компанії «Укрнафта» контролювали ставленики олігарха Ігоря Коломойського. Нині підприємство заборгувало значну суму до державного бюджету України.
Як відомо, у грудні минулого року Ігор Коломойський заявив, що має приватні домовленості з президентом Петром Порошенком і прем’єром Арсенієм Яценюком.

Коментарi

Коментарiв