МЗС України спростувало інформацію про направлення бійців до Сирії

216
Посол із особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба спростував інформацію про направлення бійців до Сирії для боротьби з терористами «ІД».

МЗС України спростувало інформацію про направлення бійців до Сирії
«Це фейк. Ми активно взаємодіємо з партнерами щодо припинення конфліктів на Близькому Сході, але про діяльність у регіоні, зокрема в Сирії або Іраку, Збройних Сил України не йдеться», − наголосив Кулеба.
Він підкреслив, що сирійські дипломати не зверталися до України з проханням надати військову допомогу, оскільки розуміють складність ситуації в державі в умовах російської агресії – передає Українська правда. 
Раніше британські ЗМІ поширили інформацію про те, що незабаром візит до України планує міністр оборони США Ештон Картер із метою обговорення питання направлення бійців ЗСУ до Сирії для допомоги боротьби з терористами. 
Речник Адміністрації Президента Андрій Лисенко назвав цю інформацією черговим елементом гібридної війни проти України. Він висловив думку, що таким чином хтось намагається ввести в оману американських партнерів. 

Коментарi

Коментарiв