Безвізовий режим із ЄС досі під загрозою, – Томбінський

202
Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський зазначив, що запровадження безвізового режиму з ЄС буде під загрозою доти, доки українська влада не вирішить питання щодо запровадження електронного декларування доходів чиновників.

Безвізовий режим із ЄС досі під загрозою, – Томбінський
«Звіт Європейської комісії з питань виконання Україною вимог для запровадження безвізового режиму був позитивним. ЄК ухвалила зобов’язання щодо зміни регуляції Європейського Союзу для візової лібералізації з українською стороною. Керівництво ЄС надасть документ Раді Європи, проте Україна ще не вирішила всі необхідні для цього питання», − цитує УНІАН Томбінського.
Дипломат наголосив, що скасування поправки пр. відтермінування запровадження системи електронного декларування українських чиновників до 2017 року блокує роботу Національного агентства з протидії корупції. Для початку діяльності нового відомства необхідно надати йому електронні декларації про майно державних службовців.
Для запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу Україна взяла на себе зобов’язання розпочати роботу Національного агентства з запобігання корупції. Саме завдяки цьому ЄК затвердила позитивний звіт із питання візової лібералізації.

Коментарi

Коментарiв