ГПУ вдруге вимагатиме відсторонення одіозного судді

169
Генеральна прокуратура України вдруге планує звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів із проханням відсторонити від розгляду справ одіозного Сергія Вовка. 

ГПУ вдруге вимагатиме відсторонення одіозного судді
Суддю Печерського суду Києва Сергія Вовка було відсторонено від справ у березні 2015 року у зв’язку з відкриттям проти нього кримінального провадження. Саме він ухвалював вирок для колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.
Згідно з інформацією Укрінформ, Вовка було відсторонено від справ лише на період розслідування, тому 2 лютого його було поновлено на посаді судді й уже залучено до участі у деяких судових розглядах. 
Керівництво Генеральної прокуратури обурене таким рішенням і має намір удруге звернутися до ВККС із проханням відсторонити одіозного суддю. Представник ГПУ наголосив, що резолюція не відповідає чинному українському законодавству.
Сергій Вовк має статус обвинуваченого у кримінальному провадженні. 2015 року Вищим адміністративним судом України скасовано рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про його відсторонення з посади, у зв’язку з чим Генеральна прокуратура повторно звернеться до ВККСУ з відповідним клопотанням, − зазначив речник ГПУ.

Коментарi

Коментарiв