Український пілот героїчно посадив літак у Стамбулі попри розбиту градом кабіну

407
Українці показали вищий пілотаж, здійснивши вражаючу посадку

Літак турецької Atlasglobal, пілотований українськими пілотами, здійснив у Стамбулі екстрену посадку попри розбите градом скло і кабіну. Про це повідомляє Milliyet.

Інцидент стався напередодні, 27 липня, о 18:10, коли літак Airbus A320 вилетів з аеропорту Стамбула до міста Ерджан (Північний Кіпр).

Як пояснив пілот Олександр Акопов, на висоті 4 тисячі футів літак потрапив в грозу, якою накрило Стамбул. Величезний град розбив носову частину літака і скло в кабіні пілотів.

Унаслідок пілоти вирішили повернутися в аеропорт Стамбула.

«Капітан посадив наосліп, створив крен і дивився тільки через кватирку не відкриваючи її. Коли він посадив літак аплодував весь перон аеропорту», – розповів користувач Facebook Олег Лунгул.

«Дякуючи досвіду і холоднокровності наших пілотів, посадка була успішною. Після посадки 121 пасажира і 6 членів екіпажу було переведено до іншого літака і відправлено в Ержан», – цитує  Milliyet повідомлення авіакомпанії Atlasglobal .

Зауважимо, капітан Олександр Акопов за плечима має досвід у 13 908 годин польоту, він проходив через комп’ютерні симуляції різних авіаційних ситуацій, що дозволило йому обійти негоду без жодних проблем.

Привет всем.Вчера в Стамбуле был ураган и град с куриное яйцо. Самолет турецкой компании "Atlasglobal" пилотируемый укра…

Опубліковано Oleg Lungul 28 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв