Після звинувачень у бездіяльності ОБСЄ підтвердила порушення в Зайцевому

146
Під час брифінгу перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг підтвердив, що бойовики використали в Зайцевому заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

Після звинувачень у бездіяльності ОБСЄ підтвердила порушення в Зайцевому
«Наш патруль відвідав Зайцеве – населений пункт на території, контрольованій урядом.. Спостерігачі місії виявили кілька воронок, які, за їхніми оцінками, були спричинені мінометним вогнем із південного напрямку», – цитує РБК-Україна Хуга.
Представник Організації з безпеки та співробітництва в Європі підкреслив, що це озброєння заборонене відповідно до Мінських домовленостей. Він також зазначив, що раніше в Горлівці спостерігачі зафіксували майже 50 вибухів за добу з проміжком у 30 хвилин. 
Нагадаємо, 2 лютого керівництво Штабу антитерористичної операції звинуватило ОБСЄ у бездіяльності щодо ситуації в Зайцевому. За словами речника АТО, спостерігачі жодним чином не відреагували на активізацію терористів, тому несуть часткову відповідальність за наслідки обстрілів бойовиків, закриття контрольно-пропускних пунктів і ескалацію конфлікту на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв