Штаб АТО зафіксував найбільшу кількість обстрілів за півроку

150
Під час брифінгу речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко оголосив, що 4 лютого було зафіксовано найбільшу кількість обстрілів по українських позиціях із серпня минулого року.

Штаб АТО зафіксував найбільшу кількість обстрілів за півроку
Лисенко підкреслив, що конфлікт у зоні АТО значно загострився. За добу з 4 на 5 лютого терористи так званих ДНР і ЛНР понад 80 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України, понад 10 разів російські найманці використовували важке озброєння. Загинув один український військовослужбовець, ще трьох було поранено.
У рамках підготовки до анонсованого засідання робочої групи в «нормандському форматі» на рівні міністрів закордонних справ із урегулювання ситуації на Донбасі, терористи проросійських незаконних збройних формувань отримали завдання від своїх кремлівських кураторів здійснити максимальне посилення бойової активності уздовж усієї лінії зіткнення з максимальним застосуванням забороненої зброї та диверсійно-розвідувальних груп, – ідеться в повідомленні прес-центру Штабу АТО. 
Речник АТО також наголосив, що сепаратисти дезінформують навіть своє керівництво у Кремлі, все частіше звинувачуючи українську сторону в відкритті вогню й використанні забороненого озброєння.

Коментарi

Коментарiв