Адвокат Савченко спрогнозував її повернення в Україну

152
Один із адвокатів народного депутата України Надії Савченко, ув’язненої в Росії, Марк Фейгін заявив, що нині розпочалися переговори щодо її повернення додому. 

Адвокат Савченко спрогнозував її повернення в Україну
«Обвинувальний вирок Савченко вирішений, оскільки питання про її звільнення вирішене також. Переговори щодо її відправки додому вже розпочалися», – написав Фейгін у своєму Twitter. 
Раніше адвокат української льотчиці Микола Полозов спрогнозував, що її випустять на волю, незважаючи навіть на найсуворіший із можливих обвинувальний вирок, оскільки вона є народним депутатом і членом Парламентської асамблеї Ради Європи. На його думку, російська влада погодиться обміняти Савченко взамін на скасування санкцій проти ставлеників Президента РФ Владіміра Путіна.
Нагадаємо, російський суд інкримінував Надії Савченко вбивство журналістів із РФ, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону. Нещодавно нардепу було заборонено здійснювати будь-які переписки українською мовою й спілкуватися нею під час побачень із адвокатами або родичами. 

Коментарi

Коментарiв