Терористи заборонили представникам ОБСЄ опитувати мирних мешканців

176
Прес-центр Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі повідомив, що терористи так званої ЛНР заборонили спостерігачам спілкуватися з мирними мешканцями на Донбасі.

Терористи заборонили представникам ОБСЄ опитувати мирних мешканців
Один із спостерігачів заявив, що представникам місії заборонили спілкуватися з мирними мешканцями Станиці Луганської, хоча їх пропустили через блокпост. Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив, що піший пункт пропуску цього населеного пункту може бути закрито, якщо бойовики продовжать загострювати конфлікт – інформує ЛІГА.net. Крім того, 4 лютого сепаратисти не допустили спостерігачів до Комінтернового, де перебуває сховище мінометів. 
Нагадаємо, нещодавно керівництво Штабу антитерористичної операції звинуватило Спеціальну моніторингову місії ОБСЄ у бездіяльності щодо активізації бойовиків у деяких населених пунктах Донбасу, зокрема йдеться про використання забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Пізніше у своєму звіті спостерігачі підтвердили численні порушення терористів на території Зайцевого й Горлівки, де лише за одну добу було зафіксовано понад 50 вибухів із проміжком у півгодини.

Коментарi

Коментарiв