Без фінансування з Кремля бойовики витримають півроку, – Тука

133
Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука зазначив, що без фінансування російської влади терористи «ДНР» і «ЛНР» зможуть витримати не більше півроку.

Без фінансування з Кремля бойовики витримають півроку, – Тука
«Більшість жителів окупованих територій не в захваті від того, в якій соціально-економічній ситуації вони нині перебувають. Вони вже усвідомили, що так звані ДНР і ЛНР Росія не має наміру брати під своє крило. Відповідно, потрібно повертатися в Україну. Тому нам пора змінити акценти в переговорах і не вислуховувати неприйнятні умови, на кшталт зміни Конституції, озвучені ватажком «ДНР» Олександром Захарченком», – заявив в інтерв’ю Новому времени Тука.
На його думку, без фінансування з Кремля сепаратистські формування зможуть проіснувати не більше півроку, оскільки вони не мають власних ресурсів і вже розграбували все, що було можливо. Крім того, Тука занепокоєний подальшими діями української влади, оскільки відновити знищену інфраструктуру тимчасово окупованого Донбасу буде вкрай важко. 
Додамо, нещодавно німецькі експерти підрахували, що на фінансування псевдореспублік на сході України російська влада витрачає понад мільярд доларів протягом року.

Коментарi

Коментарiв