Удруге за тиждень на Донбасі зафіксовано рекордну кількість обстрілів

172
4 лютого Штаб АТО повідомив, що бойовики здійснили найбільшу кількість обстрілів із серпня минулого року, проте за добу з 5 на 6 лютого цей показник збільшився.

Удруге за тиждень на Донбасі зафіксовано рекордну кількість обстрілів
Прес-центр Штабу антитерористичної операції повідомив, що за добу з 5 на 6 лютого російські найманці близько 85 разів відкривали вогонь по українських позиціях, у той час як попередньої доби обстрілів було приблизно 80. Це свідчить про стрімке загострення конфлікту на Донбасі. Кілька разів бійцям ЗСУ доводилося відкривати вогонь у відповідь із незабороненого Мінськими домовленостями озброєння з метою збереження власного здоров’я й життя. 
Терористи зосередили свої сили на донецькому й маріупольському напрямках. Поблизу опорних пунктів АТО у Красногорівці сепаратисти, крім гранатометів і стрілецької зброї, використали міномети калібром 82-мм. У населеному пункті Опитне загарбники використали зенітну установку, а в Новгородському – бойові машини піхоти. Крім того, бойовики відкрили прицільний вогонь по контрольно-пропускному пункту в Мар’їнці, а поблизу блокпосту в Олександрівці кілька разів підривали гранати. 

Коментарi

Коментарiв