Спостерігачі ОБСЄ підтвердили захват Водяного

166
Раніше українським військовослужбовцям довелося вступити в бій із терористами, які намагалися захопити населений пункт Водяне. Цю інформацію підтвердили спостерігачі ОБСЄ.

Спостерігачі ОБСЄ підтвердили захват Водяного
24 наголошує, що Водяне географічно перебуває поблизу раніше захопленого селища Комінтернове, яке, попри гучні обіцянки, терористи досі не звільнили. Бойовики використовують населений пункт для атак на сусідні села з метою подальшої їх окупації. 
У звіті щодо військової техніки сепаратистів, яку вони повинні відвести, Комінтернове зазначили як населений пункт із пріоритетним збільшенням кількості бойових броньованих машин. У зв’язку з цим експерти стверджують, що бойове зіткнення між терористами й українськими бійцями 3 лютого цього року було розвідувальними діями. 
Додамо, що в цілому за добу з 6 на 7 лютого бойовики так званих ДНР і ЛНР майже 50 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Найбільшу кількість порушень режиму тиші традиційно було зафіксовано поблизу околиць Донецька. У Зайцевому й Майорську терористи знову здійснили мінометні обстріли. 

Коментарi

Коментарiв