«Прокурор» так званої ДНР вимагав розстрілу бійця «Азова»

234
«Суд» так званої ДНР оголосив обвинувальний вирок проти бійця полку Національної гвардії України «Азов» Євгена Чуднецова. 

«Прокурор» так званої ДНР вимагав розстрілу бійця «Азова»
Укрінформ нагадує, що українського військовослужбовця бойовики захопили в полон в лютому минулого року в населеному пункті Широкине поблизу Маріуполя. Пізніше Чуднецов нібито зізнався у скоєних убивствах мирних мешканців в інтерв’ю ЗМІ Російської Федерації, проте його друзі й однополчани впевнені, що бійця змусили зробити це, застосовуючи тортури.
Під час судового засідання у військового Нацгвардії не було адвоката, бойовики не допустили ні його родину, ні спостерігачів Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Сторона обвинувачення вимагала розстрілу бійця, проте «суд» ухвалив рішення про ув’язнення Чуднецова строком на 30 років.
«Омбудсмен» так званої Донецької народної республіки заявила, що всі полонені ними українські військовослужбовці нібито винні в розстрілах мирних мешканців. Імовірно, таким чином ватажки «ДНР» намагаються пояснити своє невиконання Мінських домовленостей, відповідно до яких вони повинні звільнити всіх заручників.

Коментарi

Коментарiв