Іноземні експерти сприймають Україну занадто скептично, – Юрчишин

289
Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин зазначив, що міжнародні рейтингові агенції звикли сприймати Україну занадто скептично, тому процес змін у цій ситуації триває занадто повільно.

Іноземні експерти сприймають Україну занадто скептично, – Юрчишин
«Безумовно, у кожному рейтингу є доля суб’єктивності. Наша країна традиційно посідає низькі місця у найрізноманітніших рейтингах, і більшість цих оцінок цілком справедливі. Але при цьому слід враховувати, по-перше, військовий конфлікт, який не дає нам належним чином звернути увагу на інші галузі. По-друге, спрацьовує інерція: міжнародні експерти і рейтингові агенції звикли сприймати нашу країну досить скептично, і зміна цього сприйняття відбувається дуже повільно», – наголосив експерт.
Нагадаємо, відповідно до рейтингу країн із найгіршою економікою згідно з версією Міжнародного валютного фонду, Україні в першій п’ятірці. У світовому рейтингу ведення бізнесу Doing Business, який формують на підставі аналізу умов для підприємницької діяльності, наша країна посіла 83 сходинку зі 189 – між Саудівською Аравією і Брунеєм. 
На думку Юрчишина, зміни на краще в Україні вже помітні. Ідеться про податкову реформу, прозорий процес приватизації, нові проекти в галузі інфраструктури. За словами експерти, поки складно робити висновки щодо цих реформ, проте є ґрунтовні підстави вірити в успішну їх реалізацію.

Коментарi

Коментарiв