У складі НАБУ створили роту спецназу для затримання корупціонерів

293
У складі Національного антикорупційного бюро України створили роту спецназу майже зі 100 бійців, які будуть брати участь у арештах і антитерористичних операціях.

У складі НАБУ створили роту спецназу для затримання корупціонерів
Дзеркало тижня інформує, що майже 100 осіб прийняли присягу до нової роти спецназу у складі НАБУ. На заході був присутнім Президент України Петро Порошенко. Бійці формування арештовуватимуть підозрюваних корупціонерів, братимуть участь в антитерористичних операціях, забезпечуватимуть безпеку інших працівників НАБУ під час затримань. Підрозділу надано бронетехніку.
«Нас часто запитують, навіщо роті бронетехніка. Я відповідаю, що повноцінний підрозділ спецоперацій повинен мати її, аби проводити тренування і певні затримання, які в нас вони уже були в зоні АТО. Відповідно, я не виключаю того, що наступні затримання можуть бути там, і ми б хотіли здійснювати їх абсолютно автономно», – наголосив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник після церемонії.
Нагадаємо, перші 70 детективів НАБУ розпочали роботу 1 жовтня минулого року. В лютому поточного року для надання фахової допомоги до України приїдуть працівники Федерального бюро розслідувань США.

Коментарi

Коментарiв