ЗМІ оприлюднили суму зарплатні Яценюка

185
Секретаріат Кабінету Міністрів України повідомив, що, в порівняння з січнем минулого року, заробітна плата Прем’єра Арсенія Яценюка зросла приблизно втричі.

ЗМІ оприлюднили суму зарплатні Яценюка
Згідно з інформацією Українських новин, за січень 2016 року сума заробітної плати Прем’єр-міністра становить понад 25 тисяч гривень, у той час як у січні минулого року він отримав приблизно 8 тисяч гривень. Загальна сума утриманих податків із зарплати Яценюка дорівнює більше 5 тисяч гривень.
Додамо, що минулого року заробітну плату Прем’єру виплачували лише в розмірі посадового окладу, тобто без нарахування премій, надбавок і інших додаткових виплат). Яценюк подав клопотання про перерахунок його зарплати за січень 2015 року та її встановлення в розмірі посадового окладу. 
У грудні уряд ухвалив розпорядження про збільшення посадового окладу Прем’єр-міністра на 25%. 
У межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов’язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено, – йдеться в документі.

Коментарi

Коментарiв