Суд поновив на посаді чиновника-хабарника

150
Печерський суд Києва ухвалив рішення про поновлення на посаді голові Державної служби зайнятості України Ярослава Кашуби, якого раніше звинуватили в хабарництві.

Суд поновив на посаді чиновника-хабарника
В інтерв’ю Дзеркалу тижня міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що не погоджується з резолюцією суду й має намір оскаржити це рішення. На його думку, чиновник, якого було звинувачено в хабарництві, не може займати посаду в державному відомстві.
«Згідно з рішенням Печерського районного суду, з 12 січня 2016 року я зобов’язаний відновити Кашубу на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін його відсторонення закінчився і, оскільки немає судових розглядів цієї справи, він повинен повернутися на роботу», – зазначив Розенко.
У вересні минулого року голову Державної служби зайнятості Ярослава Кашубу затримали під час спроби отримання хабара на суму понад 600 тисяч гривень. Міністр соціальної політики здивований замороженням цієї справи, оскільки докази проти чиновника оприлюднені. Керівництво Служби безпеки України заявляло, що Кашуба створив схему отримання хабарів від учасників тендерних торгів за допомогою своїх підлеглих, які змушували платити підприємців за перемогу.

Коментарi

Коментарiв