МВС обурене розсекреченням військової інформації головою Одеської ОДА

193
Міністерство внутрішніх справ України розслідує справу проти голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, який оприлюднив секретну інформацію АТО.

МВС обурене розсекреченням військової інформації головою Одеської ОДА
В інтерв’ю Новой газете речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що Саакашвілі порушив військову цензуру, опублікувавши в соціальних мережах секретну інформацію щодо підрозділів Антитерористичної операції. Нині справу розслідує Міністерство внутрішніх справ України.
«Глава Одеської облдержадміністрації відвідав одеський батальйон «Шторм» і 14 січня розмістив сюжет про те, як він виявляє недоліки в забезпеченні бійців, у мережі Інтернет. У кадрі чітко видно штабні карти, у бійців-співрозмовників відкриті обличчя, місцевість добре пізнавана. Те, що суворо забороняли журналістам, зробив не останній державний чиновник», – наголосив обурений Лисенко.
Він також підкреслив, що відео вже використали у власних інтересах аналітики з Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил РФ і російська Федеральна служба безпеки. Лисенко заявив, що бійців, які були у відео, необхідно перевезти в інше місце, оскільки вже зафіксовано погрози їхнім близьким від терористів.

Коментарi

Коментарiв