Мін’юст констатував скорочення кількості засуджених після змін до КПК

194
Перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова оголосила, що у зв’язку з ухваленням змін до Кримінально-процесуального кодексу кількість засуджених скорочено приблизно вдвічі.

Мін’юст констатував скорочення кількості засуджених після змін до КПК
Під час виступу на спільній колегії Міністерства юстиції і МВС України Севостьянова повідомила, що кількість засуджених після запровадження змін до КПК скоротилася зі 140 тисяч до 70 тисяч, враховуючи осіб в установах виконання покарань і СІЗО.
«Колишня радянська система була розрахована на 220 тисяч ліжко-місць у бараках, у барачній системі. Після ухвалення «закону Савченко» триває тенденція до зменшення кількості осіб, які перебувають в установах виконання покарань. Нині вони заповнені приблизно на 60%, цей показник більше у слідчих ізоляторах, оскільки судова система досі недосконала, тому деякі особи перебувають там занадто довго», – заявила в ефірі 112 заступник міністра юстиції. 
Додамо, 23 грудня минулого року Президент України Петро Порошенко затвердив закон авторства народного депутата Надії Савченко, відповідно до якого суд зобов’язали враховувати в’язням кожен день у СІЗО в якості двох днів відбуття покарання.

Коментарi

Коментарiв