Окупанти відновили обшуки й арешти кримських татар

204
Адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що на території анексованого Криму знову розпочали незаконні обшуки й затримання кримських татар.

Окупанти відновили обшуки й арешти кримських татар
«Є інформація про обшуки в Бахчисараї, Алушті та Ялті, внаслідок двох обшуків у Холмівці незаконно заарештували двох кримських татар», – написав у своєму Facebook Курбедінов. 
У коментарях до публікації адвоката мешканці Криму висловили думку, що Кремль боїться партизанського руху, тому намагається відразу ліквідувати будь-яку загрозу протидії владі окупантів. Курбедінов також повідомив, що працівники Федеральної служби безпеки Російської Федерації вже затримали правозахисника Еміра-Усейна Куку. Нині адвокат, разом із координатором Кримської контактної групи Абдурешитом Джеппаровим, планує оглянути місця обшуків.
Додамо, що у зв’язку з анексією півострова російські спецслужби розпочали обшуки у кримських татар. 4 лютого поточного року Європейський парламент офіційно засудив порушення прав людини на території Криму, проте, судячи з продовження арештів, це не зупинило окупантів.

Коментарi

Коментарiв