Тисячі убивць вийдуть на свободу згідно з «законом Савченко», – Палагнюк

140
Голова Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк оголосив, що, відповідно до «закону Савченко», на свободу можуть вийти тисячі вбивць.

Тисячі убивць вийдуть на свободу згідно з «законом Савченко», – Палагнюк
«Згідно з прогнозами, найближчим часом на волю доведеться випустити більше 800 убивць і майже 500 осіб, засуджених за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого. По суті, це теж убивці. Крім того, ми будемо змушені випустити близько 1000 грабіжників і 200 насильників. Це є результатом ухвалення «закону Савченко», – заявив в ефірі 112 Палагнюк.
За його словами, він не розуміє мотивів ухвалення цього закону, особливо враховуючи складну криміногенну ситуацію в державі. На думку Палагнюка, результатом дії документа стануть нові людські жертви, оскільки кожну шосту особу, яку випустять на свободу, було засуджено за вбивство. 
Він підкреслив, що «закон Савченко» ухвалювали, аби була можливість випустити на свободу всіх невинних, проте в результаті дією документа користуються особи, засуджені за тяжкі й особливо тяжкі злочини. 
Нагадаємо, 23 грудня минулого року Президента України Петро Порошенко затвердив закон «Про вдосконалення порядку зарахування судом попереднього ув’язнення в строк покарання», який назвали на честь народного депутата, льотчиці Надії Савченко.

Коментарi

Коментарiв