Замороження конфлікту – найімовірніший варіант розвитку подій на Донбасі

194
На думку старшого радника Міжнародної кризової групи з питань України й Росії Пола Квін-Джаджа, найімовірнішим сценарієм розвитку подій на Донбасі є тривалий стан замороженого конфлікту.

 
Замороження конфлікту – найімовірніший варіант розвитку подій на Донбасі
«Факт, що є помітне скорочення кількості втрат серед цивільного населення, є найкращою новиною протягом останнього часу. Що ж до ситуації в так званих ДНР і ЛНР, то там російська військова й економічна допомога триває. Це також навіює думку, що слід очікувати замороження конфлікту», – висловив думку Квін-Джадж.
На думку експерта, Кремль хоч і нібито незадоволений ситуацією на Донбасі й вірогідністю замороженого конфлікту, проте насправді такий варіант буде досить вигідним для російської влади – передає Радіо Свобода. 
За його словами, Російська Федерація не планує активізації збройного конфлікту на сході України, оскільки це точно означатиме продовження чинності санкцій. Квін-Джадж додав, що США та Європейський Союз незадоволені списуванням бездіяльності української влади щодо запровадження реформ на складну ситуацію на Донбасі. 

Коментарi

Коментарiв